LENNY in ONYX BLACK
Artikelnummer: 1062.01
Categorie: Monturen, ONYX BLACKS, METALS
Registreer of login voor de prijs
Aanvullende informatie
| Gewicht | 14 g |
|---|---|
| Afmetingen | 14 × 5 × 3 cm |
| Box maatvoering | 50 □ 18 – 145 |
| Montuurbreedte | 135 |
| Glashoogte | 42 |
| Montuurtype | FULL-RIM |
| Montuurmaat | NARROW – ( <135mm) |
| Vorm | VIERKANT |
| Kleur (normale namen) | ZWART |
| Kleur | ONYX BLACK |
| Materiaal | |
| Afwerking | MAT |
| Stijl | MONOCOLOR |
| Mazzucchelli | |
| Hinge | 3-BARREL |
| Multifocaal geschikt | JA |
| Neusvleugels | JA |
| Geslacht |
Gerelateerde producten
-
JACKY in SMOKEY BLUE HAVANA
53 □ 19 - 145Registreer of login voor de prijs -
JEDA in ROSE GOLD SAND
54 □ 18 - 140Registreer of login voor de prijs -
MILO in LIGHT GOLD MOCHA
51 □ 18 - 140Registreer of login voor de prijs -
JILL in ROSE GOLD SAND
55 □ 17 - 140Registreer of login voor de prijs





