PARKER in LIGHT GOLD
Registreer of login voor de prijs
Aanvullende informatie
| Gewicht | 14 g |
|---|---|
| Afmetingen | 14 × 5 × 3 cm |
| Box maatvoering | 54 □ 15 – 145 |
| Montuurbreedte | 138 |
| Glashoogte | 37 |
| Montuurtype | FULL-RIM |
| Montuurmaat | MEDIUM – (136 ~ 140mm) |
| Vorm | RECHTHOEKIG |
| Kleur (normale namen) | GOUD |
| Kleur | LIGHT GOLD |
| Materiaal | |
| Afwerking | GEPOLIJST |
| Stijl | MONOCOLOR |
| Mazzucchelli | |
| Hinge | 3-BARREL |
| Multifocaal geschikt | JA |
| Neusvleugels | JA |
| Geslacht |
Gerelateerde producten
-
MILO in LIGHT GOLD MOCHA
51 □ 18 - 140Registreer of login voor de prijs -
JACKY in SMOKEY BLUE HAVANA
53 □ 19 - 145Registreer of login voor de prijs -
MILO in ROSE GOLD SAND
51 □ 18 - 140Registreer of login voor de prijs





