OZZIE in MARINE BLUE
Registreer of login voor de prijs
Aanvullende informatie
| Gewicht | 14 g |
|---|---|
| Afmetingen | 14 × 5 × 3 cm |
| Box maatvoering | 49 □ 20 – 138 |
| Montuurbreedte | 126 |
| Glashoogte | 41,5 |
| Montuurtype | FULL-RIM |
| Montuurmaat | NARROW – ( <135mm) |
| Vorm | ROND |
| Kleur (normale namen) | BLAUW |
| Kleur | MARINE BLUE |
| Materiaal | |
| Afwerking | MAT |
| Stijl | MONOCOLOR |
| Mazzucchelli | |
| Hinge | SPRING |
| Multifocaal geschikt | JA |
| Neusvleugels | JA |
| Geslacht |
Gerelateerde producten
-
JEDA in LIGHT GOLD MOCHA
54 □ 18 - 140Registreer of login voor de prijs -
JILL in LIGHT GOLD
55 □ 17 - 140Registreer of login voor de prijs -
OLLIE in CRYSTAL CHAMPAGNE
49 □ 19 - 140Registreer of login voor de prijs -
MILO in LIGHT GOLD
51 □ 18 - 140Registreer of login voor de prijs





